SMF5680RJT
TE Connectivity Passive Product
型号:
SMF5680RJT
封装:
SMD
描述:
RES SMD 680 OHM 5% 5W 5329
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 680 Ohms
Series SMF, CGS
Power (Watts) 5W