SMI24-48-K-P5
CUI Inc.
型号:
SMI24-48-K-P5
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 24W
库存 : 750
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, EN, IEC, PSE, RCM, UL
Input Connector Multi-Blade
Size / Dimension 2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm)
Product Status Active
Weight 0.349 lb (158.3 g)
Current - Output (Max) 500mA
Series SMI24 (24W)
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 48V
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC