SMI36-9-V-P6
CUI Inc.
型号:
SMI36-9-V-P6
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 30W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector Multi-Blade
Size / Dimension 3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm)
Product Status Active
Weight 0.35 lb (160 g)
Current - Output (Max) 3.34A
Series SMI36 (36W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 9V
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC