SMI6B-15-4-CUB
CUI Inc.
型号:
SMI6B-15-4-CUB
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB C
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Input Connector Multi-Blade (Included)
Size / Dimension 1.85" L x 1.36" W x 1.04" H (47.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 400mA
Series SMI6B (6W)
Power (Watts) 6 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Cord Length 60.2" (1.53m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 15V
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC