Seoul Semiconductor Inc.
型号:
SMJD-4253182B-XXN1 00J70C038ALL
封装:
-
批次:
-
描述:
LED MOD IND COOL WHT RECT 5000K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.5935
$21.5935
16
$16.908812
$270.540992
80
$14.770011
$1181.60088
448
$13.547636
$6069.340928
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Rectangle |
| Viewing Angle | - |
| Color | White, Cool |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Current - Test | 1.3A |
| Current - Max | 1.82A |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 180 lm/W |
| Size / Dimension | 1120.00mm L x 20.00mm W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 9700lm (Typ) |
| Series | Industrial |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | LED Module |
| Mfr | Seoul Semiconductor Inc. |
| Features | - |
| Height | 5.50mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 41.5V |
| Package | Tray |
| CCT (K) | 5000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Base Product Number | SMJD-4253182 |