首页 / COB、引擎、模块、条带 / SMJD-4253182B-XXN1 00J70C038ALL
minImg
SMJD-4253182B-XXN1 00J70C038ALL
Seoul Semiconductor Inc.
型号:
描述:
LED MOD IND COOL WHT RECT 5000K
库存 : 157
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Rectangle
Viewing Angle -
Color White, Cool
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 1.3A
Current - Max 1.82A
Lumens/Watt @ Current - Test 180 lm/W
Size / Dimension 1120.00mm L x 20.00mm W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 9700lm (Typ)
Series Industrial
Temperature - Test 25°C
Type LED Module
Mfr Seoul Semiconductor Inc.
Features -
Height 5.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 41.5V