SMM02040D3921CB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
SMM02040D3921CB300
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.92 kOhms
Series SMM0204
Power (Watts) 0.25W, 1/4W