SMM02070C2550FBP00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
SMM02070C2550FBP00
封装:
MELF
描述:
RES SMD 255 OHM 1% 1W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Ratings AEC-Q200
Resistance 255 Ohms
Series SMM0207
Power (Watts) 1W