CUI Inc.
型号:
SMM12-12-KB-I38
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.2455
$12.2455
5
$11.9168
$59.584
10
$11.25465
$112.5465
25
$10.59288
$264.822
50
$9.93092
$496.546
100
$9.26877
$926.877
250
$8.937752
$2234.438
500
$8.805322
$4402.661
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | USB A Receptacle |
| Approval Agency | CE, cULus, FCC, PSE, TUV |
| Input Connector | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Size / Dimension | 2.24" L x 1.54" W x 1.34" H (57.0mm x 39.0mm x 34.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Series | SMM12-USB (12W) |
| Power (Watts) | 12 W |
| No Load Power Consumption | 100mW (Max) |
| Cord Length | - |
| Region Utilized | International |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 12V |
| Standard Number | 60601-1; 60950-1 |
| Mfr | CUI Inc. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | SMM12 |