SMOV25S151MP
Littelfuse Inc.
型号:
SMOV25S151MP
描述:
VARISTOR 240V 20KA BOX 5 LEAD
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 75°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 2300 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series SMOV25S
Package / Case Box, 5 Lead
Energy 220J
Maximum AC Volts 150 V
Mfr Littelfuse Inc.
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V