JST Sales America Inc.
型号:
SMP-06V-BC
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 6POS 2.50MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.18335
$1.8335
25
$0.16302
$4.0755
50
$0.15219
$7.6095
100
$0.141265
$14.1265
250
$0.124944
$31.236
500
$0.119529
$59.7645
1000
$0.097793
$97.793
2500
$0.089642
$224.105
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Row Spacing | - |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Series | SM |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | SMP-06V |