SMP30-200
STMicroelectronics
型号:
SMP30-200
封装:
SMA (DO-214AC)
描述:
THYRISTOR 200V 70A DO214AC
用户指南
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 30 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMA (DO-214AC)
Voltage - Off State 200V
Series SMP, TRISIL™
Package / Case DO-214AC, SMA
Current - Peak Pulse (8/20µs) 70 A
Mfr STMicroelectronics
Capacitance 25pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 267V