SMS-R040-1.0-PW
Isabellenhuette USA
型号:
SMS-R040-1.0-PW
封装:
2512
描述:
RESISTOR - AEROSPACE RATED ISA-P
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 40 mOhms
Series SMS-PW
Power (Watts) 2W