PUI Audio, Inc.
型号:
SMT-1127-S-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER MAGNETIC 3.6V 9MM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.71
$1.71
10
$1.41645
$14.1645
25
$1.3091
$32.7275
50
$1.2312
$61.56
100
$1.155865
$115.5865
500
$0.992161
$496.0805
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 3.6 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Current - Supply | 100mA |
| Voltage Range | 2.5 ~ 4.5V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SMT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB @ 3.6V, 10cm |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.731kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Port Location | Side |