PUI Audio, Inc.
型号:
SMTB-0827-TW-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER MAGNETIC 3.5V 8.5X8.5 SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3205
$1.3205
10
$1.102
$11.02
25
$1.01954
$25.4885
50
$0.95988
$47.994
100
$0.90212
$90.212
500
$0.776131
$388.0655
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 3.5 V |
| Size / Dimension | 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 100mA |
| Voltage Range | 2.5 ~ 4.5V |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | SMTB |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 3.5V, 10cm |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Frequency | 2.7kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Port Location | Top |