Skyworks Solutions Inc.
型号:
SMV1771-040LF
封装:
SOD-882
批次:
-
描述:
DIODE VARACTOR
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Q @ Vr, F | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 12 V |
| Capacitance Ratio | 2.7 |
| Capacitance @ Vr, F | 12.5pF @ 2.5V, 1MHz |
| Diode Type | Single |
| Capacitance Ratio Condition | C0.5/C2.5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOD-882 |
| Series | - |
| Package / Case | SOD-882 |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |