SMV3W2M7JT
TE Connectivity Passive Product
型号:
SMV3W2M7JT
封装:
SMD
描述:
SMV 3W 2M7 5%
库存 : 3932
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 2.7 MOhms
Series SMV
Power (Watts) 3W