Skyworks Solutions Inc.
型号:
SMVA1470-004LF
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
DIODE VARACTOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.178
$1.178
10
$1.05545
$10.5545
25
$1.00206
$25.0515
100
$0.823175
$82.3175
250
$0.769462
$192.3655
500
$0.679991
$339.9955
1000
$0.536845
$536.845
请发送询价,我们将立即回复。

| Q @ Vr, F | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 10 V |
| Capacitance Ratio | 6 |
| Capacitance @ Vr, F | 14.8pF @ 4.5V, 1MHz |
| Diode Type | 1 Pair Common Cathode |
| Capacitance Ratio Condition | C1/C5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SMVA1470 |