Texas Instruments
型号:
SN74ABT162244DL
封装:
48-SSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 48SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9
$1.9
10
$1.7043
$17.043
25
$1.60816
$40.204
100
$1.369995
$136.9995
250
$1.286376
$321.594
500
$1.125579
$562.7895
1000
$0.932624
$932.624
2500
$0.8683
$2170.75
5000
$0.836142
$4180.71
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-SSOP |
| Series | 74ABT |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74ABT162244 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |