Texas Instruments
型号:
SN74AHCT373DW
封装:
20-SOIC
批次:
-
描述:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2825
$1.2825
10
$1.14855
$11.4855
25
$1.08984
$27.246
100
$0.89528
$89.528
250
$0.83695
$209.2375
500
$0.739613
$369.8065
1000
$0.583908
$583.908
2500
$0.544977
$1362.4425
5000
$0.517731
$2588.655
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | 74AHCT |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Delay Time - Propagation | 1ns |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74AHCT373 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |