Texas Instruments
型号:
SN74AHCT373N
封装:
20-PDIP
批次:
-
描述:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4345
$1.4345
10
$1.2825
$12.825
25
$1.21714
$30.4285
100
$0.999875
$99.9875
250
$0.934648
$233.662
500
$0.825968
$412.984
1000
$0.65208
$652.08
2500
$0.608608
$1521.52
5000
$0.57818
$2890.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Series | 74AHCT |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Delay Time - Propagation | 1ns |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74AHCT373 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |