Texas Instruments
型号:
SN74CB3Q3253DBQR
封装:
16-SSOP
批次:
-
描述:
IC MUX/DEMUX 2 X 4:1 16SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.235
$1.235
10
$1.1077
$11.077
25
$1.05108
$26.277
100
$0.86355
$86.355
250
$0.807196
$201.799
500
$0.713336
$356.668
1000
$0.56316
$563.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 2 x 4:1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Series | 74CB |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74CB3Q3253 |
| Current - Output High, Low | - |