Texas Instruments
型号:
SN74HC373PW
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1875
$1.1875
10
$1.05925
$10.5925
25
$1.00548
$25.137
100
$0.82593
$82.593
250
$0.772084
$193.021
500
$0.68229
$341.145
1000
$0.53865
$538.65
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Delay Time - Propagation | 15ns |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74HC373 |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |