Texas Instruments
型号:
SN74LV00ARGYR
封装:
14-VQFN (3.5x3.5)
批次:
-
描述:
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14VQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.627
$0.627
10
$0.5339
$5.339
25
$0.4978
$12.445
100
$0.398335
$39.8335
250
$0.369892
$92.473
500
$0.313006
$156.503
1000
$0.24186
$241.86
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7.5ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | NAND Gate |
| Input Logic Level - Low | 0.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-VQFN (3.5x3.5) |
| Series | 74LV |
| Package / Case | 14-VFQFN Exposed Pad |
| Input Logic Level - High | 1.5V |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 20 µA |
| Base Product Number | 74LV00 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |