Texas Instruments
型号:
SN74LV244AQWRKSRQ1
封装:
20-VQFN (2.5x4.5)
批次:
-
描述:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20VQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.836
$0.836
10
$0.7372
$7.372
25
$0.69236
$17.309
100
$0.564965
$56.4965
250
$0.524742
$131.1855
500
$0.446576
$223.288
1000
$0.357257
$357.257
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VQFN (2.5x4.5) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 16mA, 16mA |