Texas Instruments
型号:
SN74LV245ARKSR
封装:
20-VQFN (2.5x4.5)
批次:
-
描述:
OCTAL BUS TRANSCEIVERS WITH TRI-
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.61275
$6.1275
25
$0.5757
$14.3925
100
$0.469965
$46.9965
250
$0.436506
$109.1265
500
$0.371488
$185.744
1000
$0.297188
$297.188
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VQFN (2.5x4.5) |
| Series | 74LV |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 16mA, 16mA |