Texas Instruments
型号:
SN74LV8154PW
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BIN COUNTER DL 16BIT 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.235
$1.235
10
$1.102
$11.02
25
$1.04576
$26.144
100
$0.85899
$85.899
250
$0.80294
$200.735
500
$0.709574
$354.787
1000
$0.560196
$560.196
2500
$0.522852
$1307.13
5000
$0.496708
$2483.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits per Element | 16 |
| Count Rate | 25 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Direction | Up |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74LV |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Timing | - |
| Package | Tube |
| Reset | - |
| Base Product Number | 74LV8154 |