Texas Instruments
型号:
SN74LVC139ARGYR
封装:
16-VQFN (4x3.5)
批次:
-
描述:
IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16VQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.5966
$5.966
25
$0.5605
$14.0125
100
$0.457425
$45.7425
250
$0.424878
$106.2195
500
$0.361608
$180.804
1000
$0.289284
$289.284
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1 x 2:4 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (4x3.5) |
| Series | 74LVC |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC139 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |