Texas Instruments
型号:
SN74LVC162244ADL
封装:
48-SSOP
批次:
-
描述:
IC BUF NON-INVERT 3.6V 48SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.51845
$25.1845
25
$2.37614
$59.4035
100
$2.02445
$202.445
250
$1.900912
$475.228
500
$1.663298
$831.649
1000
$1.378165
$1378.165
2500
$1.283118
$3207.795
5000
$1.235589
$6177.945
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-SSOP |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74LVC162244 |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |