Texas Instruments
型号:
SN74LVCH16245ADGGR
封装:
48-TSSOP
批次:
-
描述:
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2825
$1.2825
10
$1.14285
$11.4285
25
$1.08452
$27.113
100
$0.890815
$89.0815
250
$0.832694
$208.1735
500
$0.73587
$367.935
1000
$0.580944
$580.944
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | 74LVCH |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVCH16245 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |