Texas Instruments
型号:
SN74LVCH16374ADGG
封装:
48-TSSOP
批次:
-
描述:
IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.368
$1.368
10
$1.2274
$12.274
25
$1.1647
$29.1175
100
$0.95665
$95.665
250
$0.894292
$223.573
500
$0.790305
$395.1525
1000
$0.623922
$623.922
2500
$0.582331
$1455.8275
5000
$0.553214
$2766.07
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Clock Frequency | 150 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.5ns @ 3.3V, 50pF |
| Current - Quiescent (Iq) | 20 µA |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | 74LVCH |
| Function | Standard |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Input Capacitance | 5 pF |
| Base Product Number | 74LVCH16374 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |