Texas Instruments
型号:
SN74LXC1T45QDRYRQ1
封装:
6-USON (1.45x1)
批次:
-
描述:
AUTOMOTIVE, SINGLE-BIT DUAL-SUPP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.703
$0.703
10
$0.61655
$6.1655
25
$0.57874
$14.4685
100
$0.472435
$47.2435
250
$0.438824
$109.706
500
$0.373464
$186.732
1000
$0.298775
$298.775
2500
$0.27076
$676.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-USON (1.45x1) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Translator Type | Voltage Level |
| Package / Case | 6-UFDFN |
| Data Rate | 420Mbps |
| Voltage - VCCA | 1.1 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.1 V ~ 5.5 V |
| Output Signal | - |
| Channels per Circuit | 1 |
| Channel Type | Bidirectional |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |