Texas Instruments
型号:
SN74S124N
封装:
16-PDIP
批次:
-
描述:
IC OSC DUAL VCO 60MHZ 16-DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.937
$9.937
10
$8.97655
$89.7655
25
$8.5595
$213.9875
100
$7.43204
$743.204
250
$7.097982
$1774.4955
500
$6.471704
$3235.852
1000
$5.636635
$5636.635
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Count | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 105 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Series | 74S |
| Type | VCO (Dual) |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | 1Hz ~ 60MHz |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74S124 |