SN74V3650-10PEU
Texas Instruments
型号:
SN74V3650-10PEU
封装:
128-LQFP (20x14)
描述:
IC FIFO SYNC 2KX36 128LQFP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
FWFT Support Yes
Retransmit Capability Yes
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Bus Directional Uni-Directional
Supplier Device Package 128-LQFP (20x14)
Series 74V
Function Synchronous
Access Time 6.5ns
Package / Case 128-LQFP
Data Rate 100MHz
Memory Size 72K (2K x 36)
Programmable Flags Support Yes
Expansion Type Depth, Width
Voltage - Supply 3.15 V ~ 3.45 V