SN74V3680-6PEU
Texas Instruments
型号:
SN74V3680-6PEU
封装:
128-LQFP (20x14)
描述:
IC FIFO SYNC 16KX36 128LQFP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
FWFT Support Yes
Retransmit Capability Yes
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Bus Directional Uni-Directional
Supplier Device Package 128-LQFP (20x14)
Series 74V
Function Synchronous
Access Time 4.5ns
Package / Case 128-LQFP
Data Rate 166MHz
Memory Size 576K (16K x 36)
Programmable Flags Support Yes
Expansion Type Depth, Width
Voltage - Supply 3.15 V ~ 3.45 V