Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5555
$2.5555
10
$2.299
$22.99
25
$2.16866
$54.2165
100
$1.847655
$184.7655
250
$1.734928
$433.732
500
$1.518062
$759.031
1000
$1.257819
$1257.819
2500
$1.171074
$2927.685
5000
$1.127707
$5638.535
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/0 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Last Time Buy |
| Duplex | - |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | 75000 |
| Type | Driver |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 10.8V ~ 13.2V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | SN75150 |