SN75LBC786DWG4
Texas Instruments
型号:
SN75LBC786DWG4
封装:
28-SOIC
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 4/4 28SOIC
用户指南
Number of Drivers/Receivers 4/4
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Receiver Hysteresis 40 mV
Product Status Obsolete
Duplex Full
Supplier Device Package 28-SOIC
Series -
Type Transceiver
Package / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Data Rate -
Voltage - Supply 10.8V ~ 13.2V