Texas Instruments
型号:
SN75LVDT388ADBT
封装:
38-TSSOP
批次:
-
描述:
IC RECEIVER 0/8 38TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.061
$6.061
10
$5.4435
$54.435
25
$5.14634
$128.6585
100
$4.46006
$446.006
250
$4.231376
$1057.844
500
$3.796789
$1898.3945
1000
$3.202108
$3202.108
2500
$3.042004
$7605.01
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 0/8 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Duplex | - |
| Supplier Device Package | 38-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Receiver |
| Package / Case | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 200Mbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Base Product Number | 75LVDT388 |