Bud Industries
型号:
SNB-3730
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX STEEL GRAY 9.840"L X 7.870"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$65.93
$65.93
10
$54.9575
$549.575
25
$50.94356
$1273.589
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 77.4in² (499cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 9.840" L x 7.870" W (249.94mm x 199.90mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 7 lbs (3.2 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| Thickness | 16 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | SNB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Interior Panels, Mounting Flange |
| Height | 5.910" (150.11mm) |
| Package | Box |