Bud Industries
型号:
SNB-3731-SS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX S STEEL NAT 11.81"L X 9.84"W
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 116in² (748cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Size / Dimension | 11.810" L x 9.840" W (299.97mm x 249.94mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 9 lbs (4.1 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| Thickness | 14 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | SNB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Interior Panels, Mounting Flange |
| Height | 5.910" (150.11mm) |
| Package | Bulk |