SOMC1403330RGEA
Vishay Dale
型号:
SOMC1403330RGEA
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications -
Number of Resistors 7
Height - Seated (Max) 0.090" (2.29mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SOMC
Power Per Element 160mW
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)