首页 / 扬声器 / SOR4030S11ZN25
minImg
SOR4030S11ZN25
Seltech
型号:
SOR4030S11ZN25
品牌:
Seltech
描述:
SPEAKER 25OHM 1W TOP PORT 74DB
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 450 Hz ~ 15 kHz
Shape Rectangular
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Termination Solder Pads
Size / Dimension 1.575" L x 1.181" W (40.00mm x 30.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series -
Type General Purpose
Power - Rated 1 W
Technology Magnetic
Power - Max 1.5 W
Frequency - Self Resonant 450Hz
Mfr Seltech
Material - Cone Paper
Efficiency - Type Sensitivity
Port Location Top
Package Tray
Impedance 25 Ohms