Soberton Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.2965
$3.2965
10
$2.7227
$27.227
25
$2.5118
$62.795
50
$2.35904
$117.952
100
$2.21217
$221.217
500
$1.908436
$954.218
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 840 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 1.378" L x 0.630" W (35.00mm x 16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | SP Micro Speaker |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 500 mW |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 1 W |
| Frequency - Self Resonant | 750Hz |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | Cloth |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 82.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/500mm |