Soberton Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.42
$3.42
10
$2.8291
$28.291
25
$2.6106
$65.265
40
$2.451712
$98.06848
80
$2.298886
$183.91088
440
$1.983277
$872.64188
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 400 Hz ~ 4 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.748" (19.00mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 2.598" Dia (66.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Ferrite |
| Series | SP Micro Speaker |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 300 mW |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 500 mW |
| Frequency - Self Resonant | 400Hz |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | Paper |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 90.00 |
| Efficiency - Testing | 100mW/100mm |