SP-L-0100-103-3%-RH
Spectra Symbol
型号:
SP-L-0100-103-3%-RH
描述:
SENSOR LINEAR 100MM CONNECTOR
库存 : 515
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Termination Style Connector
Actuator Type Flexible Membrane - Linear
Resistance Tolerance ±20%
For Measuring Linear Position
Mounting Type Custom
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 10 kOhms
Rotation Angle - Electrical, Mechanical -
Series SoftPot
Package / Case Sensor Strip
Output Signal -
Technology Resistive
Voltage - Supply -
Linearity ±3%
Output Resistive
Mfr Spectra Symbol
Package Bulk
Linear Range 0 ~ 100.00mm (0 ~ 3.94")
SP-L-0100-103-3%-RH 标签
  • SP-L-0100-103-3%-RH
  • SP-L-0100-103-3%-RH PDF
  • SP-L-0100-103-3%-RH 规格
  • SP-L-0100-103-3%-RH 图片
  • 买 SP-L-0100-103-3%-RH
  • SP-L-0100-103-3%-RH 价格
  • SP-L-0100-103-3%-RH 分类