Littelfuse Inc.
型号:
SP03-6BTG
品牌:
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
TVS DIODE 6VWM 20VC 8-SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.052
$2.052
10
$1.843
$18.43
100
$1.481715
$148.1715
500
$1.217368
$608.684
1000
$1.008672
$1008.672
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 150A (8/20µs) |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | 16pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 2800W (2.8kW) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | SP03-6, SPA® |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 20V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 6V (Max) |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |