SP1008R-563K
API Delevan Inc.
型号:
SP1008R-563K
描述:
FIXED IND 56UH 133MA 6.4 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 133 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.4Ohm Max
Series SP1008R
Inductance 56 µH