SP1210-332K
API Delevan Inc.
型号:
SP1210-332K
描述:
FIXED IND 3.3UH 692MA 440MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 718mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 692 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 440mOhm Max
Series SP1210
Inductance 3.3 µH