Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.627
$0.627
10
$0.5339
$5.339
100
$0.39881
$39.881
500
$0.313367
$156.6835
1000
$0.242155
$242.155
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Applications | Automotive |
| Capacitance @ Frequency | 0.3pF @ 3GHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 8.2V (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | Automotive, AEC-Q101, SP3019, SPA® |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 11.5V (Typ) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |