SPFE480D25R
Sensata-Crydom
型号:
SPFE480D25R
封装:
4-SIP
描述:
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Current 25 A
Output Type AC
Termination Style PC Pin
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 660 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series SPF, PowerFin™
Package / Case 4-SIP
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 15 ~ 32VDC