Samsung Semiconductor, Inc.
型号:
SPHWW1HDNC27YHU3B3
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB LC026B GEN3 WHT SQ 3500K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.845
$4.845
10
$4.3548
$43.548
100
$4.08082
$408.082
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 17.00mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Current - Test | 720mA |
| Current - Max | 1.3A |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 133 lm/W |
| Size / Dimension | 21.50mm L x 21.50mm W |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 3402lm (2955lm ~ 3848lm) |
| Series | LC026B Gen3 |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Samsung Semiconductor, Inc. |
| Features | - |
| Height | 1.50mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 35.5V |
| Package | Bulk |
| CCT (K) | 3500K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Base Product Number | SPHWW1 |